4.kolo za sedm bodů

03.12.2017 11:12

Včera se odehrály další zápasy našeho týmu, do sestavy se vrátili po zranění Marek Zábranský a Tomáš Urban a my jsme trochu se smůlou nedosáhli na plný počet bodů, kdy jsme v posledním utkání pouze remizovali s Roubem C 3:3.

Napsali o nás na webu futsalvitkovice.estranky.cz

KFV Roub Vítkovice C – FC Mroki Ostrava 3:3 (1:1)

Branky: Nitka, Bihari, Kašpar, žlutá a červená karta: Kašpar

c---mroki.jpgS týmem Mroki se moc dobře známe ze soutěží „DIMAKO“ a „Rychlý míč“ a i s jiných sportovních aktivit, přesto tam byly momenty, kdy to zejména z naší strany občas poněkud jiskřilo. Soupeř nejprve zatlačil náš tým, ale první gól střílíme my v 6.minutě. A byl tu opět Nitka s parádní trefou, když zužitkoval příhru Ruty na pravou stranu před šestku a jeho výstavní rána končí v pravé šibenici. Soupeř ale ihned v následující minutě odpovídá vyrovnávací brankou po trefě v naší šestce. Ve druhé půli si jako správný vůdce svého týmu našeho soupeře počínal Jiří Mroviec, protože tohle jeho sólo ze 17.minuty nemělo chybu. Z vlastní poloviny vyvezl míč přes několik našich hráčů, dostal se do naší šestky sice v úhlu, ale i tady si poradil s vracejícími se hráči, udělal další dvě kliky a zakončil trefou k pravé tyči, 1:2. Odpovídáme za minutu akcí Kašpara s Biharim a ten se trefuje na 2:2. Nitka ve 24.minutě trefuje tyč a v téže minutě pak i Kašpar, ale tentokrát se míč odráží do sítě, 3:2. Jiří Mroviec dnes patřil jednoznačně k nejlepším hráčům soupeře a jeho parádní ulička mezi našimi dvěma bránícími hráči našla nabíhajícího spoluhráče a ten vyrovnal na 3:3. Soupeř chce strhnout vítězství na svou stranu a podniká dravé průniky na naši bránu. Ve 28.minutě je jeden z průniků zastaven Kašparem faulem a po druhé žluté vidí kartu červenou. Přesilovku jsme ale ubránili a získáváme nakonec z dnešního turnaje jeden skromný bod. A pozor!!! Toto bylo 11 klubové utkání v řadě za sebou, co jsme nevyhráli!!!

O1A0410 DTJ Vřesina FC Mroki 0:3 (0:0)
Branky: Urban Tomáš, Kühnel Lukáš, Vítek Radek
O1A0412 FC Mroki AC Čepo 3:1 (2:1)
Branky: Mroviec Jiří, Zábranský Marek, Vítek Radek - Smolka Pavel
O1A0414 KFV Roub C FC Mroki 3:3 (1:1)
Branky: Kašpar Antonín, Bihari Patrik, Nitka Erik - Mroviec Jiří, Mroviec Petr, Vítek Radek